Hakkımızda

Özel markalara işitme koruması çözümleri sunan 1 numaralı tedarikçi   

%100 Avrupa’da geliştirilmiş ve imal edilmiştir  

15+ yıllık tecrübe  

Ürünlerimiz tarafından korunan 15+ milyon kulak   

Filtrelerimizin %100’ü akustik olarak test edilmiştir 

Şirketimiz

DYNAMIC ear filter kulak filtreleri Avrupa’da Dynamic Ear Company (DEC) tarafından üretilen üstün kaliteye sahip, patentli bir üründür. Hollanda’nın Delft şehrinde bulunan ISO 9001 sertifikalı tesislerimizde 15 yıldan fazla süredir işitme koruması, iletişim ve kulaklık uygulamaları için çok çeşitli yenilikçi kulak içi akustik çözümler geliştiriyor ve üretiyoruz.

Önde gelen işitme bakım grubu

DYNAMIC ear filter kulak filtresi markası ve DEC, dünya çapında 65.000 bağımsız işitme uzmanına hizmet veren 4.000 özel işitme merkezi ile dünyanın en büyük işitme bakımı çözümleri sağlayıcısı olan Sonova Group’un bir parçasıdır. Sonova, kişisel ses cihazları, kablosuz iletişim sistemleri, işitme yardımcıları, koklear implantlar ve işitme koruma ürünlerinin üretimini yapmaktadır.

Dünya genelinde dağıtım

Ürünlerimiz, PPE, askeri alan, motor sporları, profesyonel müzik, eğlence ve havacılık sektörleri de dahil olmak üzere birçok pazar ve sektöre hizmet veren OEM ve özel markalı dağıtım ortaklarından oluşan dünya çapında bir ağ aracılığıyla temin edilmektedir. Her yıl, uzman laboratuarlar tarafından özel kulak kalıplarına yerleştirilen milyonlarca yenilikçi akustik filtre üretiyoruz.

Sahip Olduğumuz Teknoloji

DEC, 2007 yılında Dynamic Sound Technology (DST) – patentli, tek başına işitme koruması olarak kullanılabilen valfli elektronik akustik atenüasyon teknolojisini geliştirmek üzere kurulmuştur. Bu teknoloji aynı zamanda iletişim sistemlerine, kulaklıklara ve hatta işitme cihazlarına ve duyulabilir cihazlara da yerleştirilebilmektedir. 2009 yılında DEC, patentli lineer akustik filtrelerin üretimini başlattı ve 2011 yılında ‘ortam işitme koruması’ olarak bilinen lineer zayıflatıcı üniversal işitme korumasını piyasaya süren ilk şirket olduk.

Atış filtreleri

DEC, 2014 yılında impuls (atış) filtresi teknolojisini geliştirip patentini aldı ve ilk parti İngiliz Savunma Bakanlığı’na gönderildi. Günümüzde bu teknoloji sadece polis ve güvenlik hizmetleri ile NATO askerleri tarafından değil aynı zamanda eğlence amaçlı atış ve av meraklıları tarafından da kullanılmaktadır.

Kulaklık sızıntı testi

İlk Akustik Sızıntı Test Cihazımız (ALT) 2015 yılında patent alıp, piysaya sürülmüştür. Yazılım, iOS cihazlarında çalışmaktadır. Bir sensör ünitesine sahip ALT, kulaklığın kulağa düzgün bir şekilde oturup oturmadığını ölçerek doğru koruma seviyesinin sağlandığından emin olur.

Filtre uygulanan köpük

Filtreli Köpük Kulak Tıkaçları ortam işitme koruması ürün yelpazesine en son katılan icattır. Bu kulak tıkaçları, geniş ses portlu ve ağ zayıflatıcılı bir filtre içerir. Bu teknoloji doğal ses, iyi konuşma anlaşılırlığı ve mükemmel ses yönü sunar. Viskoelastik belleğe sahip köpük kulağa rahat ve kolay bir uyum sağlar. Filtreli Köpük Kulak Tıkaçları günlük durumlar ve iş yerinde kullanım için ideal ortam işitme korumalarıdır.

Kalitemiz

DYNAMIC ear filter kulak filtresi AB 2016/425 sayılı PPE yönetmeliğine uygundur ve varsa EN 352-2020, ANSI S3.19-1974 ve ANSI IPIL standartlarına göre test edilmiştir. Tüm ürünlerimiz Hollanda’dada bulunan ISO 9001:2015 sertifikalı üretim tesislerimizde üretilmektedir.

%100 kalite kontrolü

Tüm filtrelerimiz üzerinde fabrikadan çıkmadan önce optimum işitme koruması ve ses kalitesi sağlamak için %100 nihai akustik test gerçekleştiriyoruz. Doğru şekilde takıldığında, ambalajın üzerinde belirtilen koruma seviyesi garanti edilir.

Sürdürülebilir ambalajlama

Filtre setlerimiz %100 kompostlanabilir ve geri dönüştürülebilir PaperFoam®’dan imal edilmiş, çevreye zarar vermeden tamamen toprakta çözülebilen ambalajlarda gelir.